אבקות חלבון – 4 סיבות שבגללן אתם צריכים להשתמש באבקת חלבון

  • תקציר לגוגל – אבקת חלבון היא מוצר חובה בארון של כל מתאמן, ולכך סיבות רבות. 4 סיבות להשתמש באבקת חלבון, אנחנו מתחילים.

תקציר לגוגל – אבקת חלבון היא מוצר חובה בארון של כל מתאמן, ולכך סיבות רבות. אז כמה חלבון אתם צריכים ביום, מה אפשר להכין איתה ומה עלות תועלת קשור לסיפור? 4 סיבות להשתמש באבקת חלבון, אנחנו מתחילים.

 

מתאמנים? – שימוש באבקת חלבון הוא הכרחי

במידה והגעתם למאמר הזה, תרשו לנו להניח שאתם מתאמנים באופן די תדיר. משכך, בניגוד לאנשים שלא עוסקים בפעילות ספורטיבית, צריך להיות לכם אכפת מכמות החלבון שאתם מכניסים לגוף ביום.

עם זאת, ייתכן שאתם לא משוכנעים באמת ובתמים בתרומה של אבקת החלבון שלכם, ומתעקשים על טונה ובשרים רזים. אם כן, 4 סיבות להשתמש באבקת חלבון, אנחנו מתחילים.

 

סיבה ראשונה – כי אתם צריכים המון חלבון כל יום

המספרים הכלליים מסבירים שעל גבר מתאמן, לשם הגעה לתוצאות אופטימליות, לצרוך 1.2-1.4 גרם חלבון כל ק"ג משקל. מחשבון פשוט, במידה ואתם שוקלים 68 ק"ג, עליכם לצרוך סך של כ – 100 גרם חלבון ביום. במקרה של אישה במשקל 45 ק"ג, סך החלבון יעמוד על כ – 90 גרם.

אם נמשיך להיות פרקטיים לרגע, מנת חזה עוף (170 גרם) מכילה 36 גרם חלבון. בוסט של 25 גרם חלבון איכותי, המגיע ממקור שאינו סותם את הבטן, יכול לסייע משמעותית בצבירת החלבון היומית.

 

סיבה שנייה – כי יש מלא מתכונים לאבקות חלבון

אז אם אנחנו ממשיכים עם חזה העוף מהפסקה הקודמת, צריך לעמוד על כך שאכילה לחיטוב, ולצד זאת גם בעליית מסה נקייה, דורש מאמץ מהגוף. לא פעם מתאמנים רוצים לגוון את התפריט ולרענן את המאכלים הבריאים.

לשמחתכם, בשנים האחרונות החל טרנד רציני של בישול ואפייה על בסיס אבקת חלבון. בין היתר, ניתן להכין מאבקת חלבון פנקייקים, עוגיות, חטיפים קטנים, מאפינס ועוד. עם זאת, אנחנו מרגישים חובה לציין שאבקות חלבון שונות מתאימות לשימושים שונים, אז ההמלצה שלנו היא לעבוד לפי מתכון.

 

סיבה שלישית – עצלנים? אבקת חלבון סוגרת נשנוש

אם אתם עצלנים, ולא מחפשים הרפתקאות, אבקת חלבון יכולה לסגור לכם פינה טעימה ליום גם בצורה זריזה. הסיבה לכך, בתכלס, היא שמדובר על ריכוז חלבון גבוה על מנה שהיא בפועל כף אבקה וכוס מים.

כך, תוכלו להגדיל את כמות החלבון אותה אתם צורכים ביום בשני שלוקים. מדובר על יחס עלות תועלת שווה במיוחד, ובמידה ואתם רוצים להגיע לגוף האידאלי – תתפלאו איך 4 שלוקים של מים עם אבקה יכולי לעזור.

 

סיבה רביעית – כי זה טעים!

במדריך אחר שלנו באתר אנחנו מסבירים איך בוחרים אבקת חלבון, ושם אנחנו מסבירים שהשלב שהוא אולי החשוב ביותר בבחירת אבקת חלבון הוא בחירת הטעם. בסוף, אתם רוכשים תוסף לתקופה ארוכה, וכדי להיות עקביים – הוא צריך להיות לכם טעים.

אצלנו בניו בודי אנחנו מאפשרים גם להגיע לחנות ולנסות אבקות בטרם תרכשו אותם. במידה ואתם כבר יודעים איזה אבקה אתם אוהבים, ההמלצה שלנו היא שסוס מנצח לא מחליפים (אלא אם אנחנו ממליצים אחרת, כמובן).

 

אחרי שהבנתם – איפה קונים אבקת חלבון?

אם כן, וכמו שאמרנו בלא מעט מילים למעלה, הסיבות העיקריות לרכוש אבקת חלבון הן היותן קריטיות לתוצאות, העובדה שמדובר על מוצר שיכול לגוון את הארוחות האיכותיות, יחס עלות תועלת טוב וכמובן – טעם נהדר.

במידה ואתם מחפשים אבקת חלבון ראשונה, או במידה ואתם מחפשים אבקת חלבון שתתאים לכם בצורה אופטימלית, אתם מוזמנים להזמין כאן באתר ובמיוחד לדבר איתנו בטלפון, אנחנו כאן בשבילכם.