דג ישראלי פורל הדן של קיבוץ דן: דגים טריים בטעם של עוד

אם אתם מגדירים עצמכם כחובבי קולינריה מושבעים, אתם חייבים להכיר את דגי פורל הדן של קיבוץ דן. כאן תמצאו את דגי הפורל הטובים ביותר, בפער גדול. אם תהיתם היכן גדל כל הטוב הזה, נשמח לספר כי בקיבוץ דן מצויה חוות גידול הדגים הגדולה והאיכותית בארץ. זוהי חווה מעבדת וחווה משווקת, אשר קיימת מזה כ-100 שנים, משנת 1939 ועד בכלל. חוות גידול הדגים של קיבוץ דן מגדלת דגים טריים, איכותיים וטעימים במיוחד. צוות החווה עובד במתכונת של 24/7, ועושה לילות כימים על מנת לספק התוצרים הטובים ביותר עבור כל לקוח, החל מהלקוח הפרטי ועד מסעדת היוקרה הגדולה ביותר בארץ. אנו בקיבוץ דן גאים מאד בתוצרינו, באיכות הדגים ובטעמם, ושמחים להמשיך ולסלול את דרך היכרות כלל הישראלים לדגים המיוחדים שלנו.

 

דג הפורל של קיבוץ דן: הכוכב של כל מנה

קבל עם ועדה אנו מבטיחים: כל עוד תרכשו את דגי פורל הדן, כל מנה פי עטכם, תהא למנה המושלמת. בגידול דגי הפורל שלנו אנו דוגלים בגידול דגים טריים, ובשמירה על ערכים של ניקיון, איכות, טיפוח, שימור ושיפור מתמיד. אנו מאמינים כי עבודה טובה שלנו מקנה לכם, הלקוחות, ההנאה הצרופה מכל ארוחה ואני שמחים על כך.

הצוות המפעיל את חוות קיבוץ הדן, מקצועי, מנוסה ובעל ידע רחב, אמון על כל דרך הגידול, הטיפוח עד לצליחת כל מנה כמנצחת. ולא בכדי, הצוות מוציא תחת ידיו נתון מדהים של יותר מ-600 טון דגים טריים לשיווק והפצה, מדי כל שנה. נתון אשר גדל מדי שנה עוד ועוד.

 

עשינו היסטוריה: עולם שלם של טעמים בקיבוץ דן

כאמור, מזה כמאה שנים, החווה המגדלת ומשווקת של קיבוץ דן מביאה אליכם את הדגים הטובים והאיכותיים, דגים טריים כמו יצאו הרגע מן הבריכה. דעו, כי צוות הקיבוץ מתמחה בגידול דגי פורל טריים ולא בכדי, שכן לו ניסיון רב שנים, בגידול מינים רבים של דגים, גם אחרים. לאורך ההסטוריה עסק צוות החווה בגידולם של מיני דגים, כמו דגי סלמון, דגי נוי, אמנונים, אדמוניות, ברמונדי ועוד רבים. אט אט, עם דיוק דרכו, הבין צוות הקיבוץ כי הדבר הנכון ביותר לעשות לביתו, ולהתמחות בגידול הטוב ביותר תחת ידיו: גידול דגי פורל טריים, הטובים בארץ. ואכן, עד היום, מדובר בהצלחה של ממש, מלאת כל הטוב. אלפי לקוחות מרוצים, מאות ביקורות חיוביות, וצוות אחד גאה במיוחד.

אנו מזמינים אתכם ליהנות עימנו מכל הטוב הזה, ולטעום את דגי הפורל דג ישראלי מיוחד של קיבוץ דן. תוכלו להשיגם בחנויות המובחרות, מרכולים ורשתות הפצה. כמובן, שתוכלו גם כן להגיע עד אלינו וליהנות על הדרך מארוחה טובה, ואף סיור בקיבוץ היפהפה שלנו.