חיטוב מהיר בבית- כל מה שצריך לדעת

 חדרי כושר יכולים להיות נהדרים, משמעותיים ומותאמים לחלק מהאוכלוסייה, אבל אין צל של ספק שיש בהם גם חסרונות : האימונים הם ציבוריים וזה יכול להיות מביך, המתקנים יכולים בשימוש על ידי מישהו אחר, ואתם צריכים לפנות עבור האימונים האלו יותר זמן כי צריך להתחשב בפרמטר המרחק בין חדר הכושר לבית שלכם. לכן יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות את האימונים שלהם בפארק הקרוב לביתם או ממש בתוך הבית.

אנחנו כאן כדי לתת לכם ולכן כמה טיפים ושיטות  כדי שתצליחו בתהליך שריפת שומנים  ותתחטבו בתוך הבית במהירות ובנוחות, ותהיו מוכנים בצורה מושלמת לקיץ הקרוב.

 

שגרה

הדבר החשוב ביותר הוא השגרה. על פי ניסיוננו, השיטה הטובה ביותר היא לקום חצי שעה עד שעה לפני הזמן שאתם רגילים לקום בו, ולנצל אותו עבור אימונים. חשוב מאד לא לוותר לעצמכם. בימים הראשונים אתם תחוו גל של מוטיבציה בלתי מתפשרת ואמונה שמעכשיו אתם הולכים לסגל אורח חיים של נזירים טיבטיים שקמים מוקדם, אלא שחיש קל תגלו שקשה לקום בכל יום כל כך מוקדם – ועוד בשביל להזיז את עצמכם! לכן, קחו כמה נשימות כבר עכשיו, והכינו את עצמכם לשגרה חדשה. נסו להבין ממה אתם נהנים, מה נותן לכם מוטיבציה, ואל תנסו רק להתגבר על הקושי בניסיון 'לטרוף' אותו. עצה שלנו : פנקו את עצמכם ב'פרס' קטן אם באמת הצלחתם לקום. זה יחזק אתכם במנת מוטיבציה בוודאות. רק שגרה טובה וממושכת תייצר את הגוף החטוב שכולנו כה חושקים בו.

תהליך

כדי להתחטב באמת דרוש תהליך. הגוף דורש מאמץ מסוים כדי לקבל את הקוביות הרצויות או לפתח שרירים ברגליים, ואת היכולות הפיזיות הנדרשות לכך לא משיגים ביום אחד, וגם לא בשבוע. תנו לנו לגלות לכם : זה יכול לקחת חודשים ארוכים של מאמץ מתמשך כדי להגיע לתוצאות הרצויות, ואחד הנושאים החשובים הוא הגברת העצימות של האימונים משבוע לשבוע. ההמלצה שלנו היא לבנות לעצמכם סוג של תוכנית אימונים עם מפתחות ברורים להצלחה ורשימת הישגים שאתם צריכים לעמוד בה על בסיס שבועי או חודשי. נכון, זה נשמע מסובך, אבל אל דאגה. ברחבי המרשתת מסתובבות אינספור תוכניות כאלו. כל שעליכם לעשות הוא לחפש את האחת שמתאימה לכם.
ושוב, גם כאן המוטיבציה יכולה להתחיל בשיא ולדעוך מהר מאד. חשוב לדעת שלכל אחד יש את הקצב שלו, ואם אתם לא עומדים ביעדים שהצבתם לעצמכם לא קרה כלום. הדבר החשוב ביותר הוא שתמשיכו להתאמן, אל תתייאשו, ותהפכו את כל התהליך לחגיגה ולכיף טהור.

מכשירי כושר ביתי

אחד מהטרנדים החמים ביותר הוא מכשיר כושר ביתי ברטט. למען האמת, עבור אנשים רבים זה אינו טרנד אלא ממש דרך חיים. מכשירי הכושר הביתיים נהיים אחת הדרכים הפופולריות ביותר עבור שריפת שומנים. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שהם נהיים קטנים וקומפקטיים יותר, והם אינם תופסים עוד מקום רב כל כך. אפשר להניח אותם בתוך הבית בקלות ובנוחות.
סיבה נוספת היא ההתקדמות הטכנולוגית שעוברת על תחום מכשירי הכושר הביתיים.

המח האנושי מלא בהמצאות ורעיונות, ותחום מכשירי הכושר הביתיים חווה פריחה של ממש.

עוד סיבה טובה לרכוש מכשיר כושר לשימוש ביתי ברטט היא האופן שבו הוא משתלב עם שאר התרגילים שאתם מבצעים. מכשיר כושר מתמקד בדרך כלל בחלק גוף ספציפי. הליכון, אחד ממכשירי הכושר הנפוצים ביותר, מתמקד ברגליים ובשריפת שומנים כללית בגוף, אבל היום קיימים גם מכשירים שמתמקדים בחזה, בכתפיים, בבטן, בישבן ובכל מיני חלקים נוספים בגוף. אימון שמשלב את מכשירי הכושר הביתיים ביחד עם תרגילים נוספים שעובדים על כל החלקים בגוף יכול לזרז תהליך חיטוב מהיר ושריפת שומנים במהירות וביעילות, תוך כדי התמקדות בחלק הרצוי בגוף  

דיאטה

אי אפשר להצליח באמת להתחטב בלי לשמור על תזונה נכונה. הכוונה בדיאטה אינה להפחית בכמות האכילה, אלא להיות מודעים לדברים שנכנסים לכם לגוף. אחרי אימונים ספורטיבים הגוף צריך יותר אוכל, בדגש על על חלבונים, וחשוב שהוא יקבל אותם. אבל אם תפתחו מנהג לאכול סנדוויץ' מלחם לבן, רמת האפקטיביות של האימונים שלכם תרד משמעותית. פירות וירקות תמיד טוב לאכול, וגם קטניות וביצים.

 

לסיכום, אין יום טוב יותר מהיום להגיד לעצמכם שהגיע הזמן להתחיל להתחטב. תתחילו מחר!