לחיות בעיר הקטנה

חנות חיות ברמת השרון

בגבול של גוש דן ואזור השרון ישנה עיר מיוחדת, עיר שהיא מושבה – זוהי רמת השרון. ברמת השרון ישנם מעל 40% שטחים פתוחים של שדות ופרדסים שנותנים לה נופך כפרי ועם זאת נמצאת במרחק נגיעה מתל אביב.

עיר שכזו היא אידיאלית עבור בעלי חיים ועבור מי שמגדל אותם. מי שמחפש חנות חיות ברמת השרון בה יוכל להשיג עבור את הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלו ימצא מבחר אדיר של מותגי מזון וציוד שמתאימים בדיוק בשבילו. אז כבר לא צריך לנסוע לעיר הגדולה – יש הכל גם בעיר הקטנה.

ציוד לאקווריום

אז החלטת להכניס קצת צבע לחיים ולגדל דגים. לפני שתבחר אבו נפחא או צלופח ישנם מספר אביזרים שחשוב שיהיו מוכן מראש.

  1. אקווריום – הבית של הדגים. כאשר אתה נתקל במודעות של אקווריום למכירה, חשוב שתבין קודם כל כמה דגים אתה מעוניין שיחיו באקווריום ואילו סוגי דגים מתאימים לו. אקווריום יכול להיות מזכוכית או מפלסטיק אבל בכל מקרה חייב להיות מונח על משטח יציב.
  2. חצץ – מטרתו למנוע מרפש ובוצה להגיע לתחתית האקווריום. מגיע בצבעים שונים לעיצוב סביבת הדגים על פי טעמך.
  3. מערכת חימום – במידה ומדובר באקווריום עבור דגים הזקוקים לטמפרטורה חמה יחסית.
  4. צמחים – מוסיפים יופי וצבע ומאפשרים לדגים מקום להסתתר ולהתרבות בו. הם יכולים להיות צמחים אמיתיים (דורשים המון תחזוקה|) או צמחים מפלסטיק.
  5. תאורה – תחליף לאור השמש שמסייע לראות את הדגים מוסיף יופי ועוזר לצמחים (במידה ובחרת בצמחים אמיתיים) לצמוח.
  6. משאבת אוויר – מעשירה את המחים בחמן ומסייעת לדגים לנשום.
  7. מסננים- מאחר ובאקווריום אין תחלופה גבוהה של מים מצטברים לכלוכים אשר עלולים לפגוע בבריאותם של הדגים. מטרת המסננים לנקות את המים מהלכלוך והאריות ולאפשר לדגים לחיות בסביבה נקייה יותר.

עכשיו כשיש רשימה מסודרת אפשר להמשיך. המלצה: כאשר חנות מציעה לך אקווריום למכירה חשוב לבדוק שיש בה את כל הציוד הנדרש והמתאים ומבחר מספק של אפשרויות. זה יחסוך לך זמן וייתן לך אפשרויות  עיצוב ותחזוקה שאולי לא חשבת עליהן לפני כן.