מתביישת לחייך? בואי להכיר את הפתרון המושלם עבורך!

שיניים בריאות ויפות וחיוך כובש הם מזמן לא נחלת ברי המזל שנולדו עם הגנים הנכונים וזכו בגנטיקה משובחת. אם אתם לא מרוצים ממראה השיניים שלכם קיימים כיום מגוון רחב של פתרונות.
נשברה לכם השן? לא מרוצים מהבהרת השיניים שעשית? השיניים נשחקו ומבקשות להתחדש? יש פתרון מעולה מחרסינה.

 

מה הקשר בין חיוך יפה ומציאת אהבה?

החיוך שלנו הוא הרבה פעמים מהווה את כרטיס הביקור שלנו ויש לו חלק עיקרי ברושם הראשוני שנוצר על ידינו. לחיוך יש השפעה גדולה על היכולת לשנו לשמר ואפילו ליצור קשרים קרובים. מחקרים מוכיחים שהחיוך שלנו גורם להפרשת הורמון האוקסיטוצין או בשמו העממי "הורמון האהבה". לכן, אם אתם רוצים לשפר את מראה השיניים שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש באינטרנט: ציפוי חרסינה בירושלים ולהגשים לעצמכם חלום.

 

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים ואפשר גם אחרת

רופא שיניים בירושלים סיפר לנו כי במקרים רבים שבהם השיניים של הלקוחות שלו: שבורות, צהובות, מרווחות או עקומות – אנחנו נוטים לחייך בצורה לא טבעית ואפילו מבוישת ויש לכך השפעות על הדימוי העצמי, מערכות היחסים והביטחון שלנו אפילו בקבלת החלטות.
גם אתם מכירים אנשים שצוחקים וישר מרימים את כף היד להסתיר את הפה שלהם? אולי זה בכלל אתם? בכל אופן יש פתרון.

 

יש לנו חדשות טובות בשבילכם – זה לא חייב להיות ככה

ציפוי חרסינה, למינציה או מכונה לציפוי למינייט הם פתרונות מעולים גם לטיפול בשן שבורה או עקומה וגם במקרים של הלבנת שיניים. במקרים שיש צורך לשנות את אורך השן גם אז תוכלו לבצע את ההליך.
בשל התבלבלות שכיחה אנחנו רוצים להניח בצורה ברורה על השולחן מה ההבדל בין הבהרת שיניים לבין הלבנת שיניים.
הבהרת שיניים הוא טיפול פופולרי שכולנו שמענו עליו והוא נעשה באמצעות הצמדה של חומר פעיל אל השיניים שמחמצן אותן וגורם להן להתבהר. זאת אומרת שגוון השיניים תלוי בצבע הטבעי של השן והוא בדך כלל יחזור לאותו הצבע שהיה לכם בתקופת התיכון או החטיבה לפני שהספיק להתלכלך ולהתכסות בכתמים והצהיב.

 

מה ההבדל בין הבהרת שיניים לבין הלבנת שיניים?

אז כפי שאמרנו קודם, הבהרת שיניים היא תוצאה ישירה של הגנים וצבע השיניים שלכם מלפני התקופה הזו בחיים שהביאה להצהבה ושחיקה של הצבע. הלבנת שיניים מתבצעת באמצעות ציפוי חרסינה דק על השיניים עצמן מה שהופך אותן לצחורות ללא קשר לצבע הטבעי שלהן במקור. לאחר הטיפול יהיו לכם שיניים לבנות ללא סיכונים וללא אכזבות.

 

למה השיניים שלנו מצהיבות?

"דנטין" הוא שמו של החלק הפנימי של השן. צבעו צהבהב והוא עטוף בשכבת אמייל. עם הזמן שכבת האמייל נשחקת והדנטין מתעבה ותופס יותר מקום. כך הגוון של השיניים משתנה לצהבהב יותר.
כמובן שגם ההרגלים שלנו "תורמים" להפיכת השיניים לצהובות כמו למשל: עישון סיגריות, הפיגמנט שנמצא במשקה הקולה, הקפאין בתה ובקפה, מזונות חומציים שפוגעים ושוחקים את שכבת האמייל וכו'. הלבנת השיניים שלכם באמצעות ציפויי חרסינה לא נתון להשפעות החומרים האלו שכן הוא חזק ועמיד יותר מחומר האמייל שמצפה את השיניים המקוריות שלנו.

 

לסיכום, בואו נחייך

לצחוק ולחייך הם חלק מההנאות הכי חשובות של החיים. אנחנו כבר בשנת 2022, יש כל כך הרבה המצאות ודברים חדישים שהם חלק משמעותי ובלתי נפרד מהחיים שלנו. אם החיוך שלכם מפריע לכם אל תתביישו לפנות אל הפתרונות המעולים שטובי המוחות המציאו ולשפר את המראה שלו!