עוגת טריקולד – המלכה של עוגות המוס נחשפת!

מה זה בעצם עוגת טריקולד?

עוגת טריקולד היא אחת העוגות הכי טעימות שיש! עוגה זו היא למעשה עוגת מוס שכוללת שלוש שכבות של מוס שוקולד ובסיס. בסיס העוגה מחזיק את העוגה יציבה וקיים במספר פורמטים, מעליו שכבה אחת של מוס שוקולד מריר, שכבה אחת של מוס שוקולד לבן ושכבה אחת של מוס שוקולד חלב, לאו דווקא בסדר הזה. עוגה זו היא עוגה חגיגית מאוד ומאוד טעימה. כמו כל שאר עוגות המוס, שכבות המוס עשויות במרקם שמוקצף במהירות רבה בכדי להחדיר כמות גדולה של בועות אויר לבלילה, מה שיוצר את הרכות והטעם המיוחד של עוגת המוס. למעשה זו עוגת מוס שעשירה בטעמי שוקולד ואהובה על חתך גדול באוכלוסייה. אנשים בני כל גיל אוהבים לאכול אותה. על כן ניתן להכתיר את עוגת הטריקולד כמלכה הבלתי מעורערת מבין העוגות המעוצבות.

 

מה ההבדל בין עוגת טריקולד ועוגת שוקולד פשוטה?

מי לא אוהב או אוהבת עוגת שוקולד? עוגת טריקולד דומה לעוגת השוקולד בגרסה המשודרגת שלה. עוגה זו כוללת את כל הטעמים שאנחנו אוהבים בעוגות שוקולד מסורתיות אבל עם מוס שמחליף את מקומו של המאפה. שלא כמו עוגת השוקולד, טריות עוגת הטריקולד נשמרת הכי טוב במקפיא, ויכולה להחזיק מעמד לאורך חודשים רבים. לרוב, עוגת המוס נשמרת במקפיא ממש עד ליום האירוע, שאז מומלץ להוציא אותה לפחות שעתיים לפני האירוע. לעומתה עוגת שוקולד מחזיקה פחות זמן בהקפאה, ובתהליך ההפשרה אובדת טריות המוצר, הריח משתנה והטעם נחלש. אם נקנה עוגת מוס בקונדיטוריה מקצועית היא תהיה קפואה ויש להפשירה לפני השימוש. אמנם זה ברור, אבל חשוב להדגיש שאת עוגת הטריקולד שלא כמו עוגת השוקולד אסור ולא כדאי לחמם בתנור אפייה או במיקרוגל כי הליך החימום הורס את המרקם האוורירי שלה והתוצאה עלולה להיות קריסה של העוגה באמצע! זוהי עוגה שאוכלים רק שהיא קרה או בטמפרטורת החדר לזמן מוגבל.

 

לאילו אירועים עוגה איכותית כזו יכולה להתאים?

עוגת טריקולד איכותית יכולה להתאים למגוון רחב מאוד של אירועים. עוגה זו יכולה להיות עוגת אירוסין, עוגת ברית או עוגה לאירועים אחרים כמו ערב שבת או ערבי חג שונים. את עוגת הטריקולד קל מאוד להכין כעוגה כשרה פרווה לפסח. אם אנחנו רוצים לשדרג אירועים מיוחדים שיש לנו אז הבחירה להזמין עוגה מקונדיטוריה מקצועית יכולה לעשות זאת ובגדול. בכל אירוע הדבר שהאורחים הכי מחכים לו זה הקינוחים. למעשה ניתן לאפות כל עוגה כך שהיא תהיה או חלבית או טבעונית ופרווה. כאשר אנחנו מארגנים אירוע חשוב שנציין בפני הקונדיטור ממנו אנחנו מזמינים את העוגה איזה סוג עוגה בדיוק אנחנו רוצים כולל אילוצים של אלרגיה וסגנון טעמים שאנחנו אוהבים יותר.

 

למה כדאי להזמין עוגות טריקולד למסיבת יום הולדת?

כל מסיבת יום הולדת יכולה להיות הרבה יותר מרגשת ושמחה אם אנחנו משקיעים במיוחד בעוגה שנגיש בה. עוגת יום הולדת של מבוגרים (וגם של ילדים למעשה), לא חייבת להיות עוגת שוקולד או עוגת גבינה פשוטות. אם אנחנו מכוונים גבוהה יותר ונרצה שתהיה עוגה מיוחדת במסיבת יום הולדת שאנחנו מתכננים, כדאי לנו לוודא שתהיה בה עוגת טריקולד מעוצבת. עוגה זו לא רק תהיה טעימה מאוד אלא גם תפתיע במראה האלגנטי את האורחים באירוע שלנו ותאפשר לנו להפוך את האירוע להצלחה מסחררת.

 

איך עוגות טריקולד ישדרגו את האירוע שלנו?

עוגות טריקולד אישיות או עוגת טריקולד גדולה יכולות לשדרג את כל האירועים המשפחתיים שלנו כולל ארוחות חגיגיות, ערבי חג, ימי הולדת וימי שבת. אם אנחנו רוצים מדי כמה זמן להפתיע את המשפחה שלנו ולשדרג את הארוחה הרגילה שלנו בערבי שבת, אנחנו יכולים להשקיע ולהזמין עוגה מקונדיטוריה איכותית. העוגה שנזמין יכולה להיות עוגה בסגנון טריקולד או כל עוגת מוס אחרת והיא יכולה לאפשר לנו לשנות אווירה בטעמים שונים ומגוונים יותר. חשוב לדעת לגוון בקינוחים שאנחנו אוכלים כמשפחה ממש כמו גיוון באוכל עצמו שיש בארוחות שלנו – כי אז החיים מעניינים וטעימים יותר.